Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Ray-Ban Ray-Ban Aviator RB3025 112/17 Ray-Ban Aviator RB3025 112/17 picture Jums nereikia nusipirkti kavos išsinešimui ir lėtai rūkyti cigaretę gatvėje, kad įrodytumėte, jog suprantate, kaip reikia gyveni. Ray Ban ARISTA pasako viska.   Ray-Ban – tikras nuo 1937. Po įspūdingos reklaminės kampanijos  “Niekada nesislėpk” (www.ray-ban.com/uk/never-hide-campaigns), kurios šūkis buvo: “Niekada neapsimetinėk. Niekada nebijok. Niekada nepasiduok. Niekada nesislėpk.”  yra tik keletas žmonių, kurie nežino apie šį saulės akinių gamintoją. Daugeliui Ray-Ban yra vieninteliai saulės akiniai, nes kiti tiesiog neegzistuoja. Tai suprantama, nes Ray-Ban sukūrė tris labiausiai pripažintus ir paklausiausius akinių nuo saulės modelius, kurie išgyveno amžius ir tapo klasika – Aviator, Wayfarer ir Clubmaster. Saulės akiniai Ray-Ban yra sukurti jums jeigu vertinate klasiką, kuri sukūrė šiandieninį pasaulį.  149.00149.00

Ray-Ban Aviator RB3025 112/17

Ray-Ban
Aviator RB3025 112/17

€149.00
Kiekis Kaina Suma
€149.00 €149.00
Suma: €149.00
Pirkti

Jums nereikia nusipirkti kavos išsinešimui ir lėtai rūkyti cigaretę gatvėje, kad įrodytumėte, jog suprantate, kaip reikia gyveni. Ray Ban ARISTA pasako viska.

 

Ray-Ban – tikras nuo 1937. Po įspūdingos reklaminės kampanijos  “Niekada nesislėpk” (www.ray-ban.com/uk/never-hide-campaigns), kurios šūkis buvo: “Niekada neapsimetinėk. Niekada nebijok. Niekada nepasiduok. Niekada nesislėpk.”  yra tik keletas žmonių, kurie nežino apie šį saulės akinių gamintoją. Daugeliui Ray-Ban yra vieninteliai saulės akiniai, nes kiti tiesiog neegzistuoja. Tai suprantama, nes Ray-Ban sukūrė tris labiausiai pripažintus ir paklausiausius akinių nuo saulės modelius, kurie išgyveno amžius ir tapo klasika – Aviator, Wayfarer ir Clubmaster. Saulės akiniai Ray-Ban yra sukurti jums jeigu vertinate klasiką, kuri sukūrė šiandieninį pasaulį. 

Nemokamas pristatymas

Spėju pagalvojai: geriausi kainų pasiūlymai ir jokio pristatymo mokesčio? WTF? Rimtai? Tu tik įsivaizduok rožinį dramblį, o mes tau garantuojame visiškai nemokamą pristatymą su mūsų vežėjais, Omniva arba LPExpress, visiškai be jokių įsipareigojimų. Daugiau apie pristatymą

Atgaukite pinigus

Taika! Jūsų akys turi grožėtis spalvotu dangumi. Mėgaukitės! Mes pasirūpinsime jūsų akimis geriau nei bet kas kitas. Jeigu pavargsite nuo didelio mūsų užsidegimo ir rožinės paramos, mes jums pasakysime – taika. Grąžinkite prekes per 14 dienų ir grąžinsime jums visus pinigus.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Ray-Ban
POLAR Sylvester (02P)
€ 79.00
POLAR Sylvester (12B)
€ 79.00