Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Polar POLAR Andy (02MR) POLAR  Andy (02MR) picture Jeigu sutiksite, kad akiniai, dviratis ir gaivinantis gėrimas yra rinkinys skirtas visiems metų laikams – Andy saulės akiniai bus jūsų geriausias draugas ir nesvarbu, kokia oro temperatūra už lango. Tokių saulės akinių dar niekada neturėjote! Poliariniai stiklai suteiks jūsų pasauliui šviesumo ir aiškumo, nes jų lęšiai pagaminti iš Polarized Premium medžiagos, kuri užtikrina ypatingai aiškų matymą, gražias spalvas, neiškraipytą vaizdą, 100% apsaugo akis nuo pavojingų spindulių poveikio (UVA, UVB, UVC) ir neleidžia joms pavargti.  Taip pat, specialus apsauginis sluoksnis esantis ant akinių stiklų sugeria smūgius, todėl akinius galėsite nešioti nerūpestingai. Tai modernus būdas pasirodyti savimi pasitikinčiais ir širdyje jaunais žmonėmis! Prekinis ženklas POLAR 1993 metais pasirodė akinių pasaulyje su šūkiu: ''Italai tai daro geriau!’’. Jie pažadėjo tobulinti klasiką kartu su besikeičiančiomis mados tendencijomis, kurias sukūrė pačios beprotiškiausios svajonės. Jie iki šiol tesi savo pažadą, o viskas, ką turime padaryti mes - nebijoti ryškumo ir originalumo! 79.0079.00

POLAR Andy (02MR)

POLAR
Andy (02MR)

€79.00
Kiekis Kaina Suma
€79.00 €79.00
Suma: €79.00
Pirkti

Jeigu sutiksite, kad akiniai, dviratis ir gaivinantis gėrimas yra rinkinys skirtas visiems metų laikams – Andy saulės akiniai bus jūsų geriausias draugas ir nesvarbu, kokia oro temperatūra už lango.

Tokių saulės akinių dar niekada neturėjote! Poliariniai stiklai suteiks jūsų pasauliui šviesumo ir aiškumo, nes jų lęšiai pagaminti iš Polarized Premium medžiagos, kuri užtikrina ypatingai aiškų matymą, gražias spalvas, neiškraipytą vaizdą, 100% apsaugo akis nuo pavojingų spindulių poveikio (UVA, UVB, UVC) ir neleidžia joms pavargti.  Taip pat, specialus apsauginis sluoksnis esantis ant akinių stiklų sugeria smūgius, todėl akinius galėsite nešioti nerūpestingai.

Tai modernus būdas pasirodyti savimi pasitikinčiais ir širdyje jaunais žmonėmis! Prekinis ženklas POLAR 1993 metais pasirodė akinių pasaulyje su šūkiu: ''Italai tai daro geriau!’’. Jie pažadėjo tobulinti klasiką kartu su besikeičiančiomis mados tendencijomis, kurias sukūrė pačios beprotiškiausios svajonės. Jie iki šiol tesi savo pažadą, o viskas, ką turime padaryti mes - nebijoti ryškumo ir originalumo!

Nemokamas pristatymas

Spėju pagalvojai: geriausi kainų pasiūlymai ir jokio pristatymo mokesčio? WTF? Rimtai? Tu tik įsivaizduok rožinį dramblį, o mes tau garantuojame visiškai nemokamą pristatymą su mūsų vežėjais, Omniva arba LPExpress, visiškai be jokių įsipareigojimų. Daugiau apie pristatymą

Atgaukite pinigus

Taika! Jūsų akys turi grožėtis spalvotu dangumi. Mėgaukitės! Mes pasirūpinsime jūsų akimis geriau nei bet kas kitas. Jeigu pavargsite nuo didelio mūsų užsidegimo ir rožinės paramos, mes jums pasakysime – taika. Grąžinkite prekes per 14 dienų ir grąžinsime jums visus pinigus.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Polar
POLAR Andy (01)
€ 79.00
POLAR Andy (425)
€ 79.00
POLAR Andy (69)
€ 79.00