Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Sąlygos ir taisyklės

Šios sąlygos ir taisyklės apibrėžia Optikos Guru UAB ir asmenų/juridinių asmenų (toliau - vartotojų), kurie naudojasi www.opticroom.lt (toliau – opticroom.lt) internetiniu puslapiu santykius. 

Prašome perskaityti šias sąlygas ir taisykles prieš pradedant naudotis opticroom.lt internetiniu puslapiu. Naudodamiesi šia internetine svetaine jūs sutinkate laikytis ir būti įpareigoti šių sąlygų ir taisyklių. Jeigu nesutinkate su visomis sąlygomis ir taisyklėmis, turite susilaikyti nuo naudojimosi mūsų internetiniu puslapiu. Negalėsite pirkti mūsų produktų ir paslaugų jeigu nesutinkate vadovautis šiomis sąlygomis ir taisyklėmis, turite susilaikyti nuo produktų užsakymo ir jų naudojimo iš opticroom.lt. Šios sąlygos ir taisyklės taikomos remiantis Latvijos teisės aktais ir yra privalomos visiems opticroom.lt naudotojams nepriklausomai nuo to, ar jie yra užsiregistravę opticroom.lt vartotojai ar ne. Kiekvienas opticroom.lt vartotojas turi susipažinti su sąlygomis ir taisyklėmis ir žinoti apie jų pasikeitimus.

1. Internetinė svetainė opticroom.lt priklauso ir yra valdoma Optikos Guru UAB

2. Optikos Guru UAB pasilieka teisę pakeisti sąlygas ir taisykles, kurios įsigalios nuo tada, kai bus paskelbtos opticroom.lt puslapyje, bet kuriuo metu, be jokio išankstinio pranešimo ar įsipareigojimo.

3. Visas ar dalis opticroom.lt internetinio puslapio ir visas susijęs turinys yra saugomas autorinių ir kitų intelektualinės nuosavybės teisių.

4. Visos nuosavybės teisės į visus prekinius (registruotus ar neregistruotus) arba paslaugų ženklus, įskaitant logotipus, naudojamus mūsų internetiniame puslapyje, priklauso mums arba yra naudojamos su jų savininkų leidimu.

5. Visos produktų kainos esančios internetinėje opticroom.lt parduotuvėje yra nurodomos Eurais (EUR) su PVM mokesčiu.

6. Visos publikacijos skelbiamos opticroom.lt puslapyje yra informatyvios. Optikos Guru UAB turi išskirtinę informacijos redagavimo, pašalinimo ar papildymo teisę, produktų ar paslaugų išpardavimo teisę, be jokio išankstinio pranešimo ar paaiškinimo. 

7. opticroom.lt puslapyje esantys produktų aprašymai yra nurodyti pagal gamintojo nustatytus reikalavimus arba paremti kitose vietose surinkta informacija ir gali skirtis priklausomai nuo tam tikrų gamintojo nustatytų pakeitumų ar koregavimų.  

8. opticroom.lt puslapyje skelbiamos medžiagos naudojimas turi būti suderintas su Optikos Guru UAB ir pažymėta nuoroda. 

9.   Vartotojas sutinka suteikti informaciją apie save, kuri reikalinga perkant produktus ir jų pristatymui. Vartotojas yra atsakingas už pateiktos informacijos teisingumą. El.paštas info@opticroom.ltgali būti naudojamas visais privatumo ar duomenų panaikinimo klausimais.

10.  Pažeidus taisykles, opticroom.lt turi teisę atsisakyti teikti paslaugas klientui, laikinai apriboti prieigą prie opticroom.lt ir vienašališkai panaikinti užsakymus.

11. opticroom.lt pasilieka teisę nepristatyti prekės jeigu klientas už ją nesumokėjo. Pristatymo mokesčiai gali skirtis nuo pristatymo vietos. 

12.  Kiekvienas registruotas opticroom.lt vartotojas įsipareigoja neatskleisti savo prisijungimo duomenų trečiosioms šalims. 

13.  Registruojantis opticroom.lt klientų duomenų bazėje, vartotojas sutinka, kad jis gaus pranešimus. Asmeninė informacija bus apsaugota remiantis asmens duomenų apsaugos įstatymu. Duomenys bus saugomi ir naudojami tik sandorio metu, gerinant paslaugų kokybę ir rinkodaros tikslais. Optikos Guru UAB. neatskleidžia informacijos trečiosioms šalims apie kliento užsakymus, išskyrus tuos atvejus, kai to reikalauja LR institucijos. 

14. opticroom.lt pirkimus reglamentuoja Latvijos respublikos ministrų kabineto  nuotolinės sutarties Nuostatas nr. 207  su 2005 –jų metų kovo 15 –os dienos pakeitimais. Remiantis Ministrų kabinėto nuostatais, klientas turi teisę nutraukti sutarti per 14 dienų ir grąžinti prekes pardavėjui. Prekės grąžinimo mokesčius turi padengti klientas. Užsakymas laikomas atliktu, kai mokėjimo operacija užbaigta ir sąskaita-faktūra atsiunčiama vartotojui iš info@opticroom.lt.

15. Galite grąžinti visus produktus jeigu jie yra originaliose pakuotėse, nėra atidaryti ar kitaip pažymėti. Negalite grąžinti pagal specialų užsakymą pagamintų kontaktinių lešių (torinių, astigmatinių, daugiažidininių, kuriems taikomos garantinės sąlygos).

16. Norėdami grąžinti produktą, pirmiausia turite pateikti užsakymo atšaukimo paraišką paštu arba asmeniškai (Optikos Guru UAB K. A. Gustaičio g. 23, Vilnius, 02188,Lietuva), nurodydami pirkimo datą, užsakymo numerį, užsakymų kiekį ir bendrą skaičių. Kortelių turėtojams pinigai bus grąžinami tik į mokėjimo kortelę, su kuria buvo atliktas užsakymas, įskaitant ir tokius atvejus, kai kortelės turėtojas atšaukė/atsisakė užsakymo ir/arba sumokėjo už prekias ar paslaugas. Jeigu prekė ar paslauga nebuvo suteikta tinkamu būdu, prekės ar paslaugos užsakymas neįvyko dėl kitų priežaščių Optikos Guru UAB atliks grąžinimą per 14 dienų nuo paraiškos ir pirkimo čekio pateikimo.

17. Įsipareigojimai tarp opticroom.lt ir vartotojo yra galiojantys visiems užsakymas – internetinėje parduotuvėje, telefonu, el.paštu ar faksu. 

18. opticroom.lt puslapyje esanti informacija nesukuria jokių teisinių santykių tarp vartotojo ir Optikos Guru UAB 

19. opticroom.lt vartotojas negali užsiimti veikla, kuri tiesiogiai ar netiesiogiai įtraukia opticroom.lt savininkų teises ir teisinius interesus.

20. Priklausomai nuo pažeidimo ir pasekmių, pažeidėjui yra taikoma administracinė arba baudžiamoji atsakomybė.

21. opticroom.lt nesaugo ir nekaupia paslaugų pirkimo sutarčių.

22. opticroom.lt skelbiami produktai ir kainų pasiūlymai galioja, kol produktas yra sandėlyje, išskyrus atvejus, kai tai yra nurodyta prie konkretaus produkto.