Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Apie mus

Didžiuojamės savimi!

Ten iš kur atvykome, drambliai gyvena zoologijos soduose, o rožiniai drambliai gyvena tik mūsų svajonėse. Tiesą sakant, mes tik truputį padidiname dalykus, kurie norėtume, kad būtų tiesa, nes dramblio savo zoologijos sode jau nebeturime. Žmonės kalba, kad čia jiems per šalta.

Ar norite sužinoti iš kur mes atvykome?! Ne ... Ne dar nesiekiant poliarinio rato ir ne iš Kalėdų Senelio valdų, šiek tiek žemiau ... Yep! Mes iš Latvijos! Gal ir kalbame šiek tiek juokingai ir galbūt mes šiek tiek keisti, gal mes Zirga Galvos ir mūsų nacionalinė religija nėra krepšinis, bet vis tiek drįstame save vadinti Baltais. Nors nemažai mes turime ir bendrų dalykų, kaip pvz.: turime greičiausią internetą pasaulyje, geriame alų su degtine, kepame šašlykus, deginame praėjusių metų žolę, be to, tikime, kad visi galime dainuoti, todėl sukūrėme festivalį, kuriame visi dainuoja.

Taip pat sukūrėme dramblį..rožinį dramblį. Kodėl? Prisipažinsime, kad tai padarėme dėl didelių ambicijų. Norėjome ir  beveik prieš 10 metų sukūrėme pirmąją internetinę parduotuvę kontaktinių lęšių vartotojams Baltijos šalyse, kuri dabar yra lyderiaujanti visoje Latvijoje. Ir dabar mes norime pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su mūsų pietiniais kaimynais. Kaip kitaip mes jus pasieksime, jeigu ne su rožinio dramblio pagalba?

Žinome, kad svajonės pildosi. Pažiūrėkite, ten kur pasirodo rožinis dramblys, aukštos lęšių kainos išnyksta! Mūsų tikėjimas paprastas – mokėk mažiau ir gauk daugiau!

Siunčiame jums rožinių dramblių į Lietuva! Būk drambliškas!