Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Schalcon Lipomill purškilis akims Lipomill purškilis akims picture Farmacijos kompanija Schalcon pataria naudoti akių purškiklį su liposomais, tai natūralus drėkiklis su natrio hialuronatu ir ramunėlių ekstraktu. Skirtingai nuo kitų drėkiklių, šis turi būti purškiamas ant vokų, (kai akis užmerkta). Toks Lipomill naudojimo būdas yra dėl jo sudėties, purškiant aerozolio dalelės tolygiai padengia akių vokus. Tokiu būdu atsimerkiant Lipomill stabilizuoja ašarų plėveles, bei stiprina lipidų sluoksnį. Aerozolis Lipomill ramina ir drėkina akis, ir akių vokus bei suteikia komforto ir gaivumo jausmą. Jis naudingas tiek naudojantiems kontaktinius lęšius, tiek žmonėms dažnai kenčiantiems nuo akių išsausėjimo. 233 from €6.90 to €8.906.90
-31%

Lipomill purškilis akims

€6 .90
€9 .95
Pirkti

Farmacijos kompanija Schalcon pataria naudoti akių purškiklį su liposomais, tai natūralus drėkiklis su natrio hialuronatu ir ramunėlių ekstraktu. Skirtingai nuo kitų drėkiklių, šis turi būti purškiamas ant vokų, (kai akis užmerkta). Toks Lipomill naudojimo būdas yra dėl jo sudėties, purškiant aerozolio dalelės tolygiai padengia akių vokus. Tokiu būdu atsimerkiant Lipomill stabilizuoja ašarų plėveles, bei stiprina lipidų sluoksnį. Aerozolis Lipomill ramina ir drėkina akis, ir akių vokus bei suteikia komforto ir gaivumo jausmą. Jis naudingas tiek naudojantiems kontaktinius lęšius, tiek žmonėms dažnai kenčiantiems nuo akių išsausėjimo.

Suma: €27.60 Sutaupote:€12.20
Pirkti
 
Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Sutaupykite
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
1 x 15ml
Nemokamas pristatymas
€8 .90
-19%
€8.90
2 x 15ml
Nemokamas pristatymas
€7 .90
-24%
€15.80
4 x 15ml
Nemokamas pristatymas
€6 .90
-31%
€27.60

Nemokamas pristatymas

Spėju pagalvojai: geriausi kainų pasiūlymai ir jokio pristatymo mokesčio? WTF? Rimtai? Tu tik įsivaizduok rožinį dramblį, o mes tau garantuojame visiškai nemokamą pristatymą su mūsų vežėjais, Omniva arba LPExpress, visiškai be jokių įsipareigojimų. Daugiau apie pristatymą

Atgaukite pinigus

Taika! Jūsų akys turi grožėtis spalvotu dangumi. Mėgaukitės! Mes pasirūpinsime jūsų akimis geriau nei bet kas kitas. Jeigu pavargsite nuo didelio mūsų užsidegimo ir rožinės paramos, mes jums pasakysime – taika. Grąžinkite prekes per 14 dienų ir grąžinsime jums visus pinigus.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Schalcon
BioDrop MD
€ 7.10