Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Clearlab clearcolor 1-day clearcolor 1-day picture Novatoriški ClearLab inžinieriai, mokslininkai ir klinikiniai ekspertai sėkmingai sujungė akims naudingas savybes ir klinišką vienkartinių lęšių paprastumą į vieną biologiškai suderintą AQUAGRIP technologiją, kad sukurtų pirmuosius biologiškai suderintus kasdienius kontaktinius lęšius Clearcolor® 1-day. Vandens santykis 5.5: akių sveikatai užtikrinti skirta AQUAGRIP™ technologija “Water Envelope” (vert. vandens vokas) apgaubia lęšį ir priverčia vandens molekules stipriai prisikabinti prie jo, kad išlaikytų stabiliai tikslų matymą ir neprilygstamą komfortą visą dieną. Tikroji Sandwich-color technologija akis išlaiko sveikas ir jos jaučiasi patogiai, nes apvali linija neliečia su akimi. Natūrali clearcolor® 1-day harmonija susitinka su akių spalva ir nuo jos priklauso. Lęšiai, kurie yra tamsesni kraštuose, atrodo, kad turi rudo arba juodo tono atspalvį.    1167 from €13.52 to €15.9015.11
-37%

clearcolor 1-day

€15 .11
€24 .12
Pirkti

Novatoriški ClearLab inžinieriai, mokslininkai ir klinikiniai ekspertai sėkmingai sujungė akims naudingas savybes ir klinišką vienkartinių lęšių paprastumą į vieną biologiškai suderintą AQUAGRIP technologiją, kad sukurtų pirmuosius biologiškai suderintus kasdienius kontaktinius lęšius Clearcolor® 1-day.

Vandens santykis 5.5: akių sveikatai užtikrinti skirta AQUAGRIP™ technologija “Water Envelope” (vert. vandens vokas) apgaubia lęšį ir priverčia vandens molekules stipriai prisikabinti prie jo, kad išlaikytų stabiliai tikslų matymą ir neprilygstamą komfortą visą dieną. Tikroji Sandwich-color technologija akis išlaiko sveikas ir jos jaučiasi patogiai, nes apvali linija neliečia su akimi.

Natūrali clearcolor® 1-day harmonija susitinka su akių spalva ir nuo jos priklauso. Lęšiai, kurie yra tamsesni kraštuose, atrodo, kad turi rudo arba juodo tono atspalvį. 

 

Stiprumas (PWR) Bazinė kreivė (BK) Diametras Kiekis Kaina Suma
€15.11 €15.11
€15.11 €15.11

Suma: €30.22 Sutaupote:€18.02
Pirkti
 
Pasirinkite geriausią pasiūlymą
Pristatymo mokesčiai
Prekės kaina
Sutaupykite
lyginant su kainomis parduotuvėse
Iš viso
1x Dėžutė
10 lęšių
Nemokamas pristatymas
€15 .90
-35%
€15.90
2x Dėžutės
20 lęšių
Nemokamas pristatymas
€15 .11
-37%
€30.22
4x Dėžutės
40 lęšių
Nemokamas pristatymas
€14 .31
-40%
€57.24
6x Dėžutės
60 lęšių
Nemokamas pristatymas
€13 .52
-42%
€81.12

Nemokamas pristatymas

Spėju pagalvojai: geriausi kainų pasiūlymai ir jokio pristatymo mokesčio? WTF? Rimtai? Tu tik įsivaizduok rožinį dramblį, o mes tau garantuojame visiškai nemokamą pristatymą su mūsų vežėjais, Omniva arba LPExpress, visiškai be jokių įsipareigojimų. Daugiau apie pristatymą

Atgaukite pinigus

Taika! Jūsų akys turi grožėtis spalvotu dangumi. Mėgaukitės! Mes pasirūpinsime jūsų akimis geriau nei bet kas kitas. Jeigu pavargsite nuo didelio mūsų užsidegimo ir rožinės paramos, mes jums pasakysime – taika. Grąžinkite prekes per 14 dienų ir grąžinsime jums visus pinigus.

Parametrai

Pristatymo laikas Yra sandėlyje
Gamintojas Clearlab
Nešiojimo grafikas Dieninis
Medžiaga Hioxifilcon A
Vandens kiekis 58%
Rekomenduojamas keitimas
Storis, mm 0.09