Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Spalvoti Adore kontaktiniai lęšiai – užuoskite akimis!

 Spalvoti kontaktiniai lęšiai “Adore” suteiks jums galimybę pamatyti kaip atrodysite su mėlynomis, žaliomis ar pilkomis akimis. Su „Adore“ kontaktiniais lęšiais galėsite turėti kitokią ir ypatingą akių spalvą, apie kurią svajojote. Siūlome 24 mėlynas, žalias, rudas ar pilkas spalvas su papildomais BI, TRI ir DARE atspalviais. „Manau, kad pačią natūraliausią išvaizdą akims suteikia kontaktiniai lęšiai su BI elementu, nes jie sudaryti iš dviejų atspalvių.‘‘ – sako OpticRoom.com optometristė ir kontaktinių lęšių specialistė Zinta Šermukšne. „Kontaktiniai lešiai su TRI atspalviu labai tiksliai atvaizduoja natūralią akies rainelę, tačiau juos įsidėjus lęšiai sukuria erdvinį vaizdą ir natūraliai neatrodo. Kita vertus, DARE atspalvio kontaktiniai lęšiai yra labai tamsūs, akims suteikia dramatinio ir ilgesingo žvilgsnio efektą. Jie naudojami norint sukurti tamsiai mėlynas, žalias, rudas ar pilkas akis‘‘.

 

Žmonėms patinka žydro atspalvio kontaktiniai lęšiai, kurie sukurti naudojant dvi spalvas. Jie sukuria labai gražias mėlynai pilkas, vandenyno, medaus ar riešutų rudumo spalvos akis. 

 „Adore“ kontaktiniai lęšiai yra ploni, bet ne per minkšti. Lęšiai gaminami Italijoje, yra patvarūs, su dioptrijomis ir be jų.

Pagrindinis spalvotų „Adore“ kontaktinių lęšių privalumas yra galimybė juos naudoti tris mėnesius, tačiau ne daugiau nei 6-8val. per dieną. Zinta Šermukšne vartotojams primena, kad spalvoti lęšiai turi būti naudojami tik specialiomis progomis, nes jie yra pagaminti iš hidrogelio ir dėl juose esančio pigmento negali pilnai aprūpinti akių deguonimi. Akies medžiagų apykaita drėkinama, jeigu kontaktiniai lęšiai yra naudojami nuolatos. Tiems, kurie naudoja spalvotus „Adore“ kontaktinius lęšius darbo metu, Šermukšne rekomenduoja lęšius pakeisti bespalviais silikoniniais hidrogeliniais kontaktiniais lęšiais arba akiniais dienos pabaigoje, kad akys galėtų pailsėti. Kitu atveju, spalvotus kontaktinius lęšius galima nešioti po darbo arba leidžiant laiką su draugais, o silikoninius lęšius ar akinius darbo metu prie kompiuterio. 

Internetinė parduotuvė Opticroom.com parduoda spalvotus „Adore“ kontaktinius lęšius poromis. Tai gali sukelti diskomfortą, jeigu rega abejose akyse skiriasi pliusu arba minusu, nes reikės įsigyti skirtingų dioptrijų kontaktinius lęšius. Rekomenduojama įsigyti dvi poras su skirtingomis dioptrijomis ir naudoti juos atitinkamai. 

Renkantis spalvotus kontaktinius lęšius nepamirškite, kad dėl sudėtyje esančio pigmento, jie yra truputį didesni negu standartiniai kontaktiniai lęšiai, todėl pirmus kartus juos įsidėti gali būti sunkiau.

Visi spalvoti kontaktiniai lęšiai „Adore“ yra prieinami iš karto. Pateikite užsakymą OpticRoom.com puslapyje ir mes pristatysime prekes į jūsų pasirinktą vietą.