Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

Gauk naujienas el. paštu

Jeigu norite būti informuojami apie mūsų naujienas ir karščiausius pasiūlymus, įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spustelėkite PRENUMERUOTI.

0

Pirkinių krepšelis

Pirkinių krepšelis

Naujieji ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniai lęšiai

ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniai lęšiai turi visas reikalingas savybės, kurių tikisi vartotojai iš aukštos kokybės lęšių. Jie gali būti nešiojami ilgesnį laiką nejaučiant diskomforto ir yra parduodami už prieinamą kainą.

ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniai lęšiai yra mėnesiniai. Jie yra pagaminti iš modernios aukščiausios kokybės medžiagos – trečios kartos silikono-hidrogelio. Dėl šios priežasties juos galima nešioti ilgiau nei įprastus lęšius, kurių optometristai nerekomenduojama nešioti ilgiau nei 6-8 valandas. ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniai lęšiai gali būti nešiojami nuo 12 iki 16 val.

Kiekvieno žmogaus akies ragena yra kitokia - kartais apvalesnė, kartais labiau įgaubta. ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniai lęšiai beveik visada idealiai prisiderina prie akies, nes turi asferinį paviršių, kuris prisitaiko prie ragenos formos įsidėjus lęšius.   

ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniai lęšiai yra ploni – 0.08mm storio, todėl jų beveik nejausite. Lęšiai yra vidutinio minkštumo ir yra pakankamai patvarūs, todėl galėsite juos lengvai įsidėti. Jie taip pat apsaugo akis nuo ultravioletinių spindulių.

Internetinė parduotuvė OpticRoom.com siūlo įvairaus stiprumo ReFresh Eyes Enfilcon A lęšius ir platų dioptrijų pasirinkimą: nuo -12 iki +8 stiprumo.

OpticRoom.com optometristė ir kontaktinių lęšių specialistė Zinta Šermukšne sako:  „Žmonės, turintys jautrias, linkusias sausėti akis, gali jausti diskomfortą, sausėjimą ir niežulį, nešiojant net ir geriausius kontaktinius lęšius, jeigu jie naudojami ilgiau nei yra rekomenduojama. Aplinka, kurioje žmogus gyvena ir lęšių priežiūra taip pat turi įtakos.“

Daugelis žmonių nemažai laiko praleidžia aplinkoje, kuri kenkia akims, pavyzdžiui, kambariuose su sausu ir kondicionieriais vėdinamu oru. Kiti visą dieną praleidžia prie kompiuterio ir vargina akis žiūrėdami į smulkius objektus ekrane. Tokiais atvejais, ReFresh Eyes Enfilcon A kontaktiniams lęšiams rekomenduojama naudoti Pilloset BioTwin valomąjį lęšių skystį, nes jame yra hialiurono rūgšties. Kol lęšiai laikomi skystyje per naktį, jie prisigeria vandens, o tai reiškia, kad lęšiai neleis akims išsausėti, net ir tada, kai yra nešiojami ilgesnį laiką.